Panel informacyjny


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia liczony jest od daty wpłynięcia należności lub pozytywnej autoryzacji płatności. Określony jest na stronie LaBaManu w opisach poszczególnych produktów.

Czas realizacji nie uwzględnia czasu potrzebnego na dostawę, który jest uzależniony od rodzaju przesyłek (najczęściej jest to 1 -2 dni robocze).

Na wpłatę za złożone zamówienie czekamy 3 dni robocze. Po tym czasie nieopłacone zamówienie zostanie anulowane.

Dołożymy wszelkich starań aby wszystkie zamówienie były realizowane jak najszybciej. Jeśli zależy Państwu na szybszej realizacji zamówienia prosimy o kontakt labamanu@wp.pl

WYSYŁKA

Wysyłki na terenie Polski realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich.

Czas dostawy przesyłki wynosi 1 -2 dni robocze.ZWROT / WYMIANA

W naszym sklepie można dokonać zwrotu lub wymiany zakupionego przedmiotu bez podania przyczyny, w terminie 14 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania zamówionego produktu. W przypadku chęci dokonania zwrotu koniecznie prosimy o informację na: labamanu@wp.pl

Warunkiem akceptacji zwrotu jest przesłanie zakupionego produktu bez oznak użytkowania w nienaruszonym stanie ze wszystkimi przyczepionymi metkami. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu oraz oświadczenie odstąpienia od umowy.

Zwracany towar prosimy przesłać na adres:

LaBaManu Dominika Kita – Kotwica, ul. Chabrowa 35, 55 – 080 Smolec

Pieniądze za zwrócony przedmiot wraz z kosztami wysyłki zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych, liczonych od dnia odebrania produktu przez LaBaManu.

Zwrot zostanie dokonany przelewem bankowym na konto podane w oświadczeniu odstąpienia od umowy.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl